Proč váš podpis pro nás znamená svět

Proč potřebujete můj podpis?


Jako zbrusu nová strana nemáme automaticky možnost zaregistrovat kandidatní listinu. Proto musíme sbírat podpisy. Pro účast ve volbách do místních okresů potřebujeme 50 podpisů v každém okrese. Pokud jste občanem EU ve Vídni, můžete hlasovat v místních volbách – to znamená , že nám můžete pomoci získat hlasovací lístek svým podpisem na základě prohlášení o podpoře. Nechte svůj hlas slyšet!
Co je prohlášení o podpoře?


Prohlášení o podpoře – nebo Unterstützungserklärung – signalizuje, že chcete dát straně šanci kandidovat ve volbách. Prohlášení o podpoře můžete podepsat na každém vídeňském obecním okresním úřadě ( Bezirksamt nebo Magistrat), pokud jste registrováni ve Vídni, stačí vám předložit vaše ID. Podepsáním prohlášení o podpoře neznamená, že automaticky hlasujete také pro tuto stranu. V den voleb, 11. října 2020, se můžete zcela svobodně rozhodnout, koho budete ve Vídni volit. Deklarace podpory pro Volt nám jednoduše pomáhá dostat se do voleb a učinit naši demokracii trochu rozmanitější – a více evropskou :)
Jsem občan EU – počítá se můj podpis?


Ano! Ano! A potřetí ano! Ve Vídni žije více než 250 000 občanů EU, kteří mohou hlasovat na okresní úrovni a mohou také podepsat prohlášení o podpoře nových stran. V posledních komunálních volbách však volební právo skutečně využilo pouze 40 000 občanů EU. Buďme vaším hlasem ve Vídni tím, že nám pomůžete kandidovat v těchto volbách a nechte svůj hlas slyšet!
Jsem Rakušan, potřebuješ můj podpis?


Ano prosím! Pokud se vám líbí, co Volt jako evropská progresivní strana znamená, rádi bychom dostali vaší podporu, podpis a možná také hlas. Chceme být hlasem všech otevřených vídeňských občanů bez ohledu na jejich cestovní pas nebo rodiště. Ve skutečnosti jste jako rakouští občané mohli podepsat dvě prohlášení o podpoře pro nás – žluté pro okresní radu a bílé pro kandidaturu ve krajských volbách. Jsme rádi z jednoho nebo obou podpisů! Svým podpisem pomáháte budovat evropský sen.
Jak se mohu dozvědět více o Voltu?


Setkáváme se každou středu večer ve 19:00 ve vídeňské kavárně Dirtwater. Zde se můžete dozvědět více o Voltu, pohovořit si v uvolněné atmosféře a pít kávu, chai latte anebo pivo, které podporuje rozvojové projekty v zemích v nouzi. V příštích týdnech nás můžete potkat v ulicích, jen si s námi promluvte, pokud uvidíte nadšené lidi ve fialovém tričku, v jakémkoli počasí, aby získali vás podpis ;) Dále doporučujeme vyzkoušet naše webové stránky a kanály sociálních médií. V Rakousku: - Web: https://www.voltoesterreich.org/ - Facebook: https://www.facebook.com/VoltOesterreich/ - Twitter: https://twitter.com/VoltOesterreich - Instagram: https://www.instagram.com/voltoesterreich/ V Evropě: - Web: https://www.volteuropa.org/
Do kdy potřebujeme váš podpis?


Sbírat podpisy můžeme od 1. července do 13. srpna 2020. Protože potřebujeme posbírat a přečíst všechna prohlášení , byli bychom Vám vděční, kdybyste se mohli přihlásit v červenci. Stejně jako vy, jsme královnami a králi otálení. Ale čím dříve dostaneme tyto podpisy, tím dříve pro vás můžeme začít pracovat :)

Heading 3

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It's easy.

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It's easy.

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It's easy.

© 2020 by Volt Österreich.